Сертифікація корпоративних тренерів

Стати Ліцензованим та Сертифікованим Партнером FranklinCovey Ukraine  можна у будь-який час!
  • Організації, які шукають можливості розвивати та посилювати корпоративну культуру і компетенції працівників за будь-яких бізнес умов можуть разом з FranklinCovey сертифікувати своїх працівників з усіх програм FranklinCovey: ЛІДЕРСТВА, ДОВІРИ, ПРОДУКТИВНОСТІ, ПРОДАЖІВ, СТРАТЕГІЇ  та інші!
  • FranklinCovey вже співпрацює з більш як 120,000 Патрнерів у всьому світі.
  • Ліцензований та сертифікований Партнер FranklinCovey може проводити аудиторно та/або дистанційно тренінги, фасилітаціЇ, коучінгови сесії, оцінювання без оплат за представника FranklinCovey. Можливість US ліцензованої сертифікації є також неймовірною додатковою мотивацією проактивних ТАЛАНТІВ Вашої компанії!
  • FranklinCovey Ukraine пропонує можливість онлайн ліцензованої US сертифікації ВАШИХ ТАЛАНТІВ для ролі корпоративного тренера, фасилітатора, коуча, експерта з оцінювання тощо.
  • FranklinCovey надає також готові online рішення для проведення корпоративних дистанційних тренінгів – LiveClicks деталі та відео:https://www.franklincovey.com/engage-with-…/live-clicks.html. Отже, представник Вашої компанії має тільки пройти онлайн підготовку та зможе проводити будь-яку кількість сесій безкоштовно у Вашій компанії!
  • Готове корпоративне рішення LiveClicks найкраще адаптоване для проведення корпоративних online тренінгів, коучингових / soft skills сесій, забезпечують максимальний інтерактивний функціонал, залучають аудиторію як в умовах аудиторного живого спілкування, пропонують високоякісні матеріали.

Необхідні уточнення чи додаткова інформація?

Будь ласка, напишіть їх нам, і ми обов’язково зв’яжемося з Вами найближчим часом!